Adela

Adela to kobieta o silnej osobowości. Zazwyczaj dominuje w swoim towarzystwie. Lubi konkrety, potrafi świetnie oceniać ludzi. Jeśli pracuje zespołowo, jest liderką. Nie boi się kierować krytyki pod adresem innych, nie boi się nawet szefa. W kontaktach z ludźmi sprawia wrażenie surowej, dopiero przy bliższym poznaniu okazuje się być towarzyską, ciekawą osobą o szerokich horyzontach.

Agata

Agata to osoba, której wszędzie pełno. Jej sekretem pozostaje to, skąd bierze tyle energii i dobrego humoru. Często działa w stowarzyszeniach, w szkolnym samorządzie lub podejmuje wolontariat. Ze wszystkimi stara się podtrzymywać poprawne relacje. Garnie się do pomocy, nawet nieproszona, co może zostać odebrane jako wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Zaangażowanie społeczne powoduje, że może mieć trudności w znalezieniu czasu dla najbliższych.

Agnieszka

Agnieszka w swoich działaniach jest bardzo skrupulatna. Przykłada bardzo dużą wagę nawet do najmniejszych detali. Zdecydowanie woli pracować sama aniżeli w grupie, ponieważ nie ma zaufania do pracy wykonanej przez resztę zespołu. Agnieszka ma predyspozycje, aby zostać badaczem naukowym.

Alina

Alina to osoba, której nigdy z twarzy nie znika serdeczny uśmiech. Uwielbia spotykać się ze znajomymi i rozmawiać do późnych godzin nocnych. W życiu nie ugania się za mrzonkami. Ceni sobie stabilizację i pewność jutra. Stała w uczuciach. Chciałaby zamieszkać daleko od zgiełku miast.

Anastazja

Anastazja wręcz emanuje pozytywną energię. Udziela się w wielu organizacjach, wszędzie jest jej pełno. Potrafi bardzo dobrze zorganizować sobie czas, dzięki czemu znajduje czas zarówno na rozwój fizyczny jak i intelektualny. Bywa, że jej "nadaktywność" jest postrzegana jako forma promocji własnej osoby.

Andżelika

Andżelika to osoba o niezwykle jasno sprecyzowanych poglądach. Gdy obierze w życiu jakiś konkretny cel, nie ma siły, aby z niego zrezygnowała. Niezwykle ambitna i pracowita. Niestety, jak to w życiu bywa - nie można mieć wszystkiego. Dlatego właśnie Andżelika nie ma szczęcia w miłości i musi się natrudzić, znaleźć swoją drugą połówkę.

Antonina

Antonina to kobieta, którą cechuje silna osobowość. Bardzo ceni sobie niezależność i nie lubi, gdy ktoś, nawet jej przełozony, próbuje narzucić jej swoje zdanie. Ale nie, nie jest uparta, wszystko można z nią przedyskutować i nakłonić ją do zmiany decyzji, ale tylko na drodze konstruktywnej rozmowy podpartej logicznymi argumentami.