Barbara

Barbara jest osobą o złotym sercu. Jej pozytywne nastawienie do świata, serdeczny uśmiech i chęć pomocy są tak niespotykane w dzisiejszych czasach, że osoba stykająca się z Barbarą po raz pierwszy może nawet odczuwać wrażenie, jakoby padła ofiarą kpin z jej strony. W trakcie szczerej rozmowy zawsze stara się zrozumieć sytuację, a potem pocieszyć na duchu.

Beata

Beata jest osobą, która świetnie zaadaptuje się w każdym środowisku. Potrafi nawiązać dobry kontakt nawet z największymi samotnikami i wyrzutkami. Beata posiada artystyczną duszę i bardzo dobry słuch muzyczny. Dlatego też powinna spróbować swoich sił w muzyce, przykładowo w orkiestrze dętej.

Berenika

Berenika cechuje się silnym charakterem i wytrwałością. Nie ulega zwątpieniu, głęboko wierzy, że osiągnie swój cel. W imię wyższego dobra jest w stanie wiele poświęcić. Jeżeli jej na czymś bardzo zależy potrafi nawet podawać się za osobę, którą w normalnych warunkach gardziłaby. Można by stwierdzić, że Berenika ma w sobie demoniczny pierwiastek.

Bernadetta

Bernadetta to urodzona wojowniczka, która uwielbia wszelką rywalizację. Bardzo ambicjonalnie podchodzi do życia. Realizuje się na szczeblach kariery zawodowej kosztem życia prywatnego. W stosunkach z ludźmi jest raczej powściągliwa, uważając, że wszyscy tylko czyhają na jej niepowodzenie.

Bogna

Bogna to osoba o nieprzewidywalnym temperamencie. Wystarczy przysłowiowa "iskra" by wybuchła. Bywa również, że przez całe tygodnie snuje się w apatycznym stanie. Posiada bardzo dobrze rozwinięty zmysł artystyczny. Bogna potrafi docenić przepiękny świat, który nas otacza.