Daniela

Daniela to kobieta, która dużo już w życiu doświadczyła, dlatego jej największym skarbem jest rodzina, któr± to chce ochronić przed wszelkim złem tego ¶świata. Powszechnie lubiana w swoim ś¶rodowisku, zawsze serdeczna i życzliwa. W trudnych chwilach zawsze można na ni± liczyć. Sprzyja jej szcz궜cie.

Daria

Daria to prawdziwa dusza towarzystwa. Cały czas otacza j± liczne grono przyjaciół. Jest powszechnie ceniona za elokwencję i urok osobisty. Jest pasj± jest gotowanie –- nikt nie potrafi tak jak ona przyrz±dzić chrupi±cych racuszków. Daria lubi pracować z dziećmi.

Ditta

Ditta jest osob± bardzo spontaniczn±. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, choć nieraz nie zdaje sobie sprawy z ogromu czekaj±cych jej obowi±zków. Bardzo towarzyska, stara się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi znajomymi, choć o to wcale nie jest łatwo, gdyż stale powiększa to grono o nowe osoby.

Dominika

Dominika cechuje się bardzo optymistycznym podejściem do życia. Zawsze stara się dostrzegać tylko pozytywne jego aspekty. Z tego powodu nieraz zdarza jej się znaleźć w nieprzyjemnych sytuacjach, niemniej wszystko i tak kończy się po jej myśli. Dominika żyje z „głow± w chmurach”.

Doris

Doris ciężko jest znaleźĽć miejsce dla siebie. Obraca się w różnych kręgach, ma znajomych pochodz±cych z wielu ś¶rodowisk. Doris podejmuje się wielu zawodowych obowi±zków, dużo podróżuje przez co zaniedbuje swoje sprawy osobiste. Swoim promiennym uśmiechem potrafi zarazić optymizmem nawet ponurego grabarza.