Daniela

Daniela to kobieta, która dużo już w życiu doświadczyła, dlatego jej największym skarbem jest rodzina, którą to chce ochronić przed wszelkim złem tego świata. Powszechnie lubiana w swoim środowisku, zawsze serdeczna i życzliwa. W trudnych chwilach zawsze można na nią liczyć. Sprzyja jej szczęcie.

Daria

Daria to prawdziwa dusza towarzystwa. Cały czas otacza ją liczne grono przyjaciół. Jest powszechnie ceniona za elokwencję i urok osobisty. Jej pasją jest gotowanie - nikt nie potrafi tak jak ona przyrządzić chrupiących racuszków. Daria lubi pracować z dziećmi.

Ditta

Ditta jest osobą bardzo spontaniczną. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, choć nieraz nie zdaje sobie sprawy z ogromu czekających jej obowiązków. Bardzo towarzyska, stara się utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi znajomymi, choć o to wcale nie jest łatwo, gdyż stale powiększa to grono o nowe osoby.

Dominika

Dominika cechuje się bardzo optymistycznym podejściem do życia. Zawsze stara się dostrzegać tylko pozytywne jego aspekty. Z tego powodu nieraz zdarza jej się znaleźć w nieprzyjemnych sytuacjach, niemniej wszystko i tak kończą się po jej myśli. Dominika żyje z głową w chmurach.

Doris

Doris cięko jest znaleźć miejsce dla siebie. Obraca się w rónych kręgach, ma znajomych pochodzących z wielu środowisk. Doris podejmuje się wielu zawodowych obowiązków, dużo podróuje przez co zaniedbuje swoje sprawy osobiste. Swoim promiennym uśmiechem potrafi zarazć optymizmem nawet ponurego grabarza.