Edyta

Edyta jest osobą, która twardo stąpa po ziemi. Zawsze skłonna do pomocy, ale nie da się wykorzystywać. Kiedy coś jej się nie podoba, jasno daje temu wyraz. Swoje życie osobiste sama rozpatruje w kategorii porażki i dlatego chętnie plotkuje o poczynaniach innych. Ceniona za trzeźwy umysł i sprawiedliwe osądy.

Eliza

Eliza jest bardzo skrytą osobą. Nie lubi się wychylać ani zwracać na siebie uwagę. Ludzie z jej otoczenia nie wiążą z jej osobą żadnych emocji, czy to negatywnych czy pozytywnych. Można by zaryzykować stwierdzenie, że w ogóle nie zauważają jej egzystencji tuż obok. Jednak po bliższym poznaniu Eliza okazuje się być wspaniałym człowiekiem.

Emilia

Emilia to dziewczyna bez kompleksów. Z tak zwanego "buta" wkroczyła w wielki świat, gdzie zresztą bardzo dobrze sobie radzi. Lubi opowiadać o swoich rodzinnych stronach i wydarzeniach z niezwykle bogatej przeszłości. Otwarta na nowe doświadczenia i ludzi. Potrafi docenić prawdziwą przyjaźń.

Eryka

Eryka czuje się swobodnie tylko w wąskiej grupie zaufanych przyjaciół, do której bardzo cięko jest się dostać. Cechuje ją nieufność wobec świata, boi się, że ktoś chce ją skrzywdzić bądź wykorzystać. W zaciszu swojego mieszkania lubi snuć wizje o księciu na białym rumaku, któremu to chętnie ofiarowałaby swe serce.

Ewa

Ewa cechuje się ponadprzeciętną urodą. Bardzo dba o swój wygląd uczęszczając na zajęcia fitness, pływalnię czy odpowiednio bilansując dietę. Jednak bywa, że jej posągowa aparycja odstrasza potencjalnych adoratorów, gdyż w ich oczach świadczy ona o wyniosłości, wyrachowaniu i zawyżonym poczuciu własnej wartości. W rzeczywistości Ewa to przeurocze dziewczę.