Felicyta

Cecha, która najlepiej opisuje Felicytę to ambicja. Bywa jednak, że nie chodzi tu o zdrowe pragnienia samorealizacji, ale o chorobliwą żądzą permanentnego bycia numerem jeden. W życiu jest nastawiona na konkretny cel, do którego wytrwale dąży. Felicyta bardzo ceni sobie rodzinę.

Flawia

Flawia to niezwykle "równa" babeczka. Z przyjemnością buszuje z koleżankami po butikach w galeriach handlowych, by potem wyjść z kumplami napić się piwa. Nie przejmuje się przeszłością; zawsze patrzy z optymizmem w przyszłość. Nie straszna jej jest żadna praca. Bardzo dobrze zna się na kosmetykach, zwłaszcza na kremach.

Florentyna

Florentyna jest osoba powszechnie lubianą. Niezwykle delikatna w stosunku do innych osób. Często ma problemy z obroną własnego zdania, przez co ulega podszeptom. Dobrze czuje się w grupie. Florentyna powinna wiązać swoją przyszłość zawodową z prowadzeniem własnego interesu, gdyż cechuje się dobrym zorganizowaniem i świetnymi pomysłami.

Franciszka

Franciszka jest stosunkowo skrytą osobą. Wychodzi z założenia, że swoimi najskrytszymi przemyśleniami i odczuciami powinno dzielić się tylko z zaufanymi osobami. Stąd też nowopoznane osoby traktuje z dystansem, najchętniej wymieniłaby tylko wzajemne uśmiechy, bez rozpoczynania jakiejkolwiek jałowej rozmowy o pogodzie.