Gaudencja

Podstawową cechą, jaką można by określić Gaudencję jest zaradność. Pomimo stosunkowo spokojnej i ułożonej osobowości potrafi ona zaciekle walczyć o swoje. Gaudencja posiada łatwość w nauce języków obcych. Dlatego też powinna rozważyć pracę jako tłumaczka lub przedstawiciel w obcych państwach.

Gertruda

Gertruda cechuje się bardzo optymistycznym podejściem do życia. Podejmuje ważne wybory życiowe, które jej znajomi określają mianem ryzykownych, a jej i tak wszystko jakoś się udaje. Można by powiedzieć, że urodziła się pod szczęliwą gwiazdą. Zawsze na jej twarzy widnieje uśmiech.

Gilda

Gilda od zawsze stanowiła głos rozsądku w działaniach swojej grupy rówieśniczej - najpierw w klasie w szkole, potem w zespole w pracy. Z racji swojego spokojnego, wręcz flegmatycznego podejścia do życia nieraz uważana jest za odludka. Gilda uwielbia wieczory z dobrą książką.

Gracja

Gracja to wielki społecznik. Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem podejmuje się coraz to nowych wyzwań pro publico bono. Gracja śmiało kroczy przez życie; jest świadoma swoich zalet. Dba o zachowanie atrakcyjnej sylwetki. Szczególnie mocno upodobała sobie jazdę na rowerze.

Grażyna

Graąynę cechuje pogodne usposobienie. Nawet w ciężkich momentach swojego życia na jej twarzy widnieje uśmiech. Grażyna jest trochę niezorganizowana. Ciężko jej ustalić listę właściwych priorytetów, przez co póniej często musi korzystać z pomocy swoich przyjaciół. Na szczęcie ci zawsze przy niej trwają.