Halszka

Dla większości osób w środowisku w jakim obraca się Halszka jest ona kobietą - zagadką. Skrywa w sobie wiele tajemnic. Za bardzo nie daje się poznać, "trzyma" jedynie z kilkoma bliskimi jej przyjaciółkami. Trudno zdobyć jej zaufanie. Będąc w związku ceni przede wszystkim gotowość do poświęceń i wyrzeczeń w imię miłości.

Hanna

Hanna ma skłonności do wpadania w tarapaty. Brak silnej woli powoduje, że często ulega podszeptom i namowom osób o wątpliwej reputacji. Hanna jest uważana za kontrowersyjną; niektórzy mają ją za świetną przyjaciókę podczas gdy inni za przebiegłą manipulantkę. Szybko pnie po szczeblach kariery zawodowej.

Helena

Helena to osoba o ponadprzeciętnym intelekcie. Bywa jednak, że nie w pełni go wykorzystuje. Zamiast głębiej pochylił się nad jakimś problemem Helena woli zająć się swoimi sprawami, wierząc że wszystko jakoś się rozwiąże bez większej ingerencji z jej strony. Uwielbia dobrą zabawę.

Honorata

Honorata cechuje pozytywne podejście do życia, Choćiaż bywa, że często ma pod górkę. Honorata jest skupiona na własnym rozwoju; wierzy, że ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w końcu zaprocentuje. Będąc w związku jest niezwykle zaborcza i zazdrosna. Lubi zwierzęta.

Hortensja

Wydaje się, że życie Hortensji jest jedną wielką beztroską. Uwielbia ona wszelkie imprezy, nie stroni od rozrywek. Niejednokrotnie sama wręcz jest ich organizatorem. Przyjazna wobec wszystkich, zawsze można z nią wymienić kilka słów, bądź serdeczny uśmiech.