Iga

Iga wydaje sie byc naprawde zadowolona ze swojego życia. Potrafi dostrzegac pozytywne jego aspekty, czuc szczescie w sytuacjach, które inni okresliliby jako zwykle, wrecz codzienne. Pelna dobrej energii. Iga uwielbia turystyke górska. W pracy ceniona za obowiazkowosc i sumiennosc.

Ingrid

Ingrid to osoba powszechnie lubiana, ale nieraz mylnie okresla sie ja, że jest bez wyrazu. Ot, przypadkowa osoba, z która przyszlo nam wspólpracowac. Niemniej Ingrid jest naprawde serdeczna i ciepla kobieta, aby sie o tym przekonac trzeba tylko lepiej ja poznac. Uwielbia recznie robiona biżuterie.

Irena

Irena jest bardzo zabiegana. Podejmuje sie coraz to nowych obowiazków, Chociaż doskonale wie, że cieżko bedzie jej im podolac. Na szczescie ma wokól siebie przyjaciól, na pomoc których zawsze może liczyc. Irena latwo wpada w panike, w sytuacjach stresowych traci zdolnosc trzezwego myslenia.

Izabela

Izabela to niezwykle popularna osoba. Swoim bezposrednim sposobem bycia i serdecznym usmiechem zjednuje sobie ludzi. Dużo mówi sie o niej i jej poczynaniach. Choc jej samej wcale nie zależy na byciu w centrum uwagi. Izabela jest zaradna, dobrze odnajduje sie w obecnej rzeczywistosci. Uwielbia slodycze.