Iga

Iga wydaje się być naprawdę zadowolona ze swojego życia. Potrafi dostrzegać pozytywne jego aspekty, czuć szczęście w sytuacjach, które inni określiliby jako zwykłe, wręcz codzienne. Pełna dobrej energii. Iga uwielbia turystykę górską. W pracy ceniona za obowiązkowość i sumienność.

Ingrid

Ingrid to osoba powszechnie lubiana, ale nieraz określa się ją, że jest bez wyrazu. Ot, przypadkowa osoba, z którą przyszło nam współpracować. Niemniej Ingrid jest naprawdę serdeczną i ciepłą kobietą, aby się o tym przekonać trzeba tylko lepiej ją poznać. Uwielbia ręcznie robioną biżuterię.

Irena

Irena jest bardzo zabiegana. Podejmuje się coraz to nowych obowiązków, choć doskonale wie, że ciężko będzie jej im podołać. Na szczęście ma wokół siebie przyjaciół, na pomoc których zawsze może liczyć. Irena łatwo wpada w panikę, w sytuacjach stresowych traci zdolność trzeźwego myślenia.

Izabela

Izabela to niezwykle popularna osoba. Swoim bezpośrednim sposobem bycia i serdecznym uśmiechem zjednuje sobie ludzi. Dużo mówi się o niej i jej poczynaniach, choć jej samej wcale nie zależy na byciu centrum uwagi. Izabela jest zaradna, dobrze odnajduje się w obecnej rzeczywistości. Uwielbia słodycze.