Jaśœmina

Jaśmina zbyt poważnie podchodzi do wielu spraw. Zawsze stara się wywiązywać ze swoich obowiązków w stu procentach, niestety kosztuje ją to sporo nerwów i wiele nieprzespanych nocy. Ciągle poszukuje swojej drogi do szczęśliwej przystani w życiu. Jaśmina jest delikatna i wrażliwa.

Joanna

Joanna jest nieufna i zamknięta w sobie. Nie chce lub boi się utrzymywania bliskich kontaktów z większą grupą ludzi. Joanna jest ukierunkowana na sukces w życiu, zrobi wiele aby go osiągnąć. Bardzo ceni sobie swoją niezależność, dlatego też unika wszelkich związków, gdyż nie chce się w żaden sposób ograniczać.

Julia

Julia to zrównoważona i ułożona dziewczyna, ale bywa, że źle dobiera sobie przyjaciół. To z ich powodu podejmuje nieraz ryzykowne i niekorzystne dla samej siebie decyzje. Jednak z czasem uczy się na swoich błędach. Jej pasją jest sztuka, a zwłaszcza malarstwo.

Julita

Julita jest osobą, która wie czego chce od życia. Jest bardzo wrażliwa i bardzo emocjonalnie podchodzi do pewnych kwestii. Ceni sobie spokój i możliwość odpoczynku od całego zgiełku współczesnego świata. Będąc w związku angażuje się bez reszty, ale nie da się wykorzystywać.

Justyna

Justyna żyje jakby we własnym, wyimaginowanym świecie. Żadna trudność czy niepowodzenie jej nie załamują. Justyna lubi być doceniana za swoje wysiłki, ale za żadne skarby świata nie chciałaby być na świeczniku. Zdecydowanie woli rolę prawej ręki szefa. Niezwykle kreatywna osoba.