Kamila

Cechą, jaką można przypisać Kamili jest zdecydowanie indywidualizm. Będąc w grupie czuje się nieswojo, nie chce być postrzegana jedynie jako część masy. Zdecydowanie woli pracować na własny rachunek. Dlatego też Kamila powinna rozważyć wykonywanie wolego zawodu.

Karolina

Karolina cechuje się pozytywnym usposobieniem. Pomimo, że w życiu nigdy nie dostała nic za darmo - zawsze musiała zawalczyć o swoje, to nie ma do nikogo żalu. Jest przekonana, że los się jeszcze do niej uśmiechnie; a nawet jeżeli nie, to przecież tak wiele ludzi żyje ze znacznie większymi problemami od niej, że wcale nie ma prawa narzekać.

Kinga

Kinga to rezolutna i radosna osoba. Roztacza wokół siebie czar, któremu trudno się oprzeć. Z łatwością nawiązuje nowe kontakty towarzyskie. Dlatego też powinna rozważyć pracę wymagającą kontaktów z ludźmi. Kinga dba o siebie, regularnie uczęszcza na zajęcia sportowe.

Kira

Kira wykazuje się doskonałym zmysłem przedsiębiorczości. Już we wczesnej młodości podejmowała się prac dorywczych lub pracowała na pół etatu. Dzięki dobremu zorganizowaniu jej sprawy zawodowe nigdy nie kolidują z czasem należnym rodzinie czy tym, przeznaczonym na odpoczynek.

Klotylda

Klotylda nie jest jakimś wulkanem energii. Żyje w przekonaniu, że nie warto się spieszyć, gdyż wtedy bardzo łatwo można przeoczyć coś bardzo ważnego. Wszelkie decyzje podejmuje po dłuższym zastanowieniu, nigdy pod wpływem impulsu. Klotylda posiada niezwykle bystry umysł.

Kornelia

Kornelia z pozoru wydaje się być osobą, z którą trudno się zaprzyjaźnić. Jednak nawet po krótkim wspólnie spędzonym okresie czasu większość osób weryfikuje swoje zdanie o niej. Kornelia okazuje się być niezwykle ciepłą osobą, z którą można naprawdę otwarcie porozmawiać na wiele tematów.