Larysa

Larysa to kobieta, w której drzemie wulkan energii. Życie upływa jej raz to na okresach wzmożonej aktywno¶ści i przebojowo¶ści raz to na okresach, kiedy Larysa zamyka się w sobie i zbiera energię do kolejnego wybuchu aktywn¶ości. Dzięki takim zmianom jest ciekawym partnerem w dłuższych relacjach. Swoje życie powinna podporz±dkować temu naturalnemu biegowi w jej osobowo¶ści.

Laura

Laura to kobieta o bardzo wrażliwej osobowo¶ci. Nie os±dza ludzi po pozorach; pragnie poznać i zrozumieć ich sytuację życiow± i problemy. Znajomi obdarzaj± j± dużym zaufaniem - jest swego rodzaju powiernikiem ich sekretów. Uwielbia otrzymywać cięte kwiaty.

Lidia

Lidia to osoba o bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Wci±ż próbuje w życiu nowych rzeczy, szuka doznań. Posiada bardzo dobrze rozwinięty zmysł orientacji przestrzennej. Z powodzeniem mogłaby pracować w biurze architektonicznym b±dĽ jako dekorator wnętrz.

Lolita

Lolita cały czas wydaje się być mał±, słodk± dziewczynk±. Jest otwarta na ¶wiat i bywa, że bezkrytycznie i zbyt ufnie podchodzi do wielu rzeczy. Takie beztroskie podej¶cie powoduje, że Lolita zbiera niezasłużone cięgi. Na co dzień emanuje od niej rado¶ć i pozytywna energia.

Luiza

Luiza jest osob±, która lubi piastować ważne i odpowiedzialne stawiska. Doskonale sprawdza się w roli przywódcy i organizatora. Pełna energii i zapału do podejmowania nowych wyzwań. Luiza potrafi także zrezygnować ze swoich własnych ambicji na rzecz wspólnego dobra.