Magdalena

Cecha, która wyróznia Magdalene jest umiejetność wczucia się w sytuacje drugiej osoby. Dostrzega nawet najmniejsze zmiany nastroju bliskich wokół niej. Magdalena prowadzi bogate życie duchowe, czesto dajac tego wyrazy. Ma slabosc do mezczyzn noszacych mundury.

Maja

Maja racjonalnie podchodzi do zycia. Nie zalamuje się, gdy spotykaja ja porazki i rozczarowania, gdyz Uważa, ze sa one nieodlaczna czescia ludzkiej egzystencji. Maja zawsze stara się dostrzegac pozytywne aspekty zycia; troskami i smutkami nie warto sobie zaprzatac glowy.

Marcjanna

Marcjanna jest osoba niezwykle ambitna, a zarazem dumna. Do wszystkiego chcialaby dojsc sama, woli nieraz zrezygnowac z osiagniecia celu niz prosic innych o pomoc. Choć dobrze sobie radzi w relacjach towarzyskich, nie ufa pracy innych. Woli pracowac samodzielnie, bo to daje jej pewnosc jakosci dobrze wykonanego dzialania. Nie lubi innowacji i zmian.

Marta

Marta to osoba niezwykle zaangazowana w życie swoich przyjaciól. Zawsze stara się być z nimi w stalym kontakcie. chętnie ofiaruje swoja pomoc, ale bywa, ze jej zachowanie odczytuje się jako "wscibskie wtracanie nosa w nieswoje sprawy". Marta pasjonuje się kinematografia.

Milena

Milena stara się ze wszystkich sil podolac obowiazkom, Choć nie jest to wcale latwe. Jej ambicja nie pozwala jej zrezygnowac czy nawet tymczasowo odpuscic. Milena wszystko zawdziecza nie tyle talentowi co swojemu uporowi i ciezkiej pracy. Jej oblozony grafik nie zaklada wiele czasu na przyjemnosci czy spotkania ze znajomymi

Miranda

Miranda zdaje się nie postrzegac zla i wszelkich zasadzek czyhajacych na nia w życiu. Odbiera tylko pozytywne fluidy. Uwielbia rosliny; w swoim przydomowym ogródku uprawia wiele rodzajów kwiatów. Miranda najbardziej ceni u ludzi lojalnosc i wiernosc. Takie wlasnie osoby zostaja jej przyjaciólmi na dlugie lata.