Magdalena

Cecha, która wyróżnia Magdalenę jest umiejętność wczucia się w sytuację drugiej osoby. Dostrzega nawet najmniejsze zmiany nastroju bliskich wokół niej. Magdalena prowadzi bogate życie duchowe, często dając tego wyrazy. Ma słabość do mężczyzn noszących mundury.

Maja

Maja racjonalnie podchodzi do życia. Nie załamuje się, gdy spotykają ją porażki i rozczarowania, gdyż uważa, że są one nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji. Maja zawsze stara się dostrzegać pozytywne aspekty życia; troskami i smutkami nie warto sobie zaprzątać głowy.

Marcjanna

Marcjanna jest osobą niezwykle ambitną, a zarazem dumną. Do wszystkiego chciałaby dojść sama, woli nieraz zrezygnować z osiągnięcia celu niż prosić innych o pomoc. Choć dobrze sobie radzi w relacjach towarzyskich, nie ufa pracy innych. Woli pracować samodzielnie, bo to daje jej pewność jakości dobrze wykonanego działania. Nie lubi innowacji i zmian.

Marta

Marta to osoba niezwykle zaangażowana w życie swoich przyjaciół. Zawsze stara się być z nimi w stałym kontakcie. Chętnie ofiaruje swoją pomoc, ale bywa, że jej zachowanie odczytuje się jako "wścibskie wtrącanie nosa w nieswoje sprawy". Marta pasjonuje się kinematografią.

Milena

Milena stara się ze wszystkich sił podołać obowiązkom, choć nie jest to wcale łatwe. Jej ambicja nie pozwala jej zrezygnować czy nawet tymczasowo odpuścić. Milena wszystko zawdzięcza nie tyle talentowi co swojemu uporowi i ciężkiej pracy. Jej obłożony grafik nie zakłada wiele czasu na przyjemności czy spotkania ze znajomymi

Miranda

Miranda zdaje się nie postrzegać zła i wszelkich zasadzek czyhających na nią w życiu. Odbiera tylko pozytywne fluidy. Uwielbia rośliny; w swoim przydomowym ogródku uprawia wiele rodzajów kwiatów. Miranda najbardziej ceni u ludzi lojalność i wierność. Takie właśnie osoby zostają jej przyjaciółmi na długie lata.