Nadzieja

Nadzieja zbyt powaznie podchodzi do zycia. Zawsze stara się wywiazac ze swoich powinnosci należycie. Ciagle dazenie do perfekcji i spelnianie nawet wygórowanych oczekiwan innych, powoduje, ze czuje się wypalona, bez energii. Nadzieja jest darzona ogromnym zaufaniem.

Natalia

Natalia ma zwariowane pomysly. Nie ma problemu z wystapieniami publicznymi czy z wyslawianiem się. Przy tym jest dowcipna. Powinna wykorzystac swoje talenty do pracy w szeroko rozumianych mediach. Podaza za swoimi pasjami i hobby, co moze się niekorzystnie odbic na jej życiu towarzyskim. Potrzebuje wyrozumialego partnera.

Nina

Nina zna swoja wartosc. Ceni życie w dobrobyćie, otacza się luksusowymi przedmiotami. Nina dazy do wysokiej pozycji, jest przekonana, ze zwykla, szara codziennosc jest przeznaczona dla minimalistów. jeżeli ktos ma Choć odrobine ambicji, to na pewno jest w stanie wybic się ponad nia.

Nora

Nora zyje w swoim wlasnym swiecie, do którego nikogo nie dopuszcza. Jej ekscentryczny sposób byćia sprawia, ze jest odrzucana przez znaczna czesc spoleczenstwa. Nora bardzo chcac się z kims zaprzyjaznic, nie zaUważa, ze jej zachowanie jest tak namolne, ze wrecz odpychajace i zniechecajace do zawierania znajomosci.