Nadzieja

Nadzieja zbyt poważnie podchodzi do życia. Zawsze stara się wywiązać ze swoich powinności należycie. Ciągłe dążenie do perfekcji i spełnianie nawet wygórowanych oczekiwań innych, powoduje, że czuje się wypalona, bez energii. Nadzieja jest darzona ogromnym zaufaniem.

Natalia

Natalia ma zwariowane pomysły. Nie ma problemu z wystąpieniami publicznymi czy z wysławianiem się. Przy tym jest dowcipna. Powinna wykorzystać swoje talenty do pracy w szeroko rozumianych mediach. Podąża za swoimi pasjami i hobby, co może się niekorzystnie odbić na jej życiu towarzyskim. Potrzebuje wyrozumiałego partnera.

Nina

Nina zna swoją wartość. Ceni życie w dobrobycie, otacza się luksusowymi przedmiotami. Nina dąży do wysokiej pozycji, jest przekonana, że zwykła, szara codzienność jest przeznaczona dla minimalistów. Jeżeli ktoś ma choć odrobinę ambicji, to na pewno jest w stanie wybić się ponad nią.

Nora

Nora żyje w swoim własnym świecie, do którego nikogo nie dopuszcza. Jej ekscentryczny sposób bycia sprawia, że jest odrzucana przez znaczną część społeczeństwa. Nora bardzo chcąc się z kimś zaprzyjaźnić, nie zauważa, że jej zachowanie jest tak namolne, że wręcz odpychające i zniechęcające do zawierania znajomości.