Ofelia

Ofelia to marzycielka. Lubi układać sobie w głowie scenariusze, wyobrażać sobie siebie w innych sytuacjach i miejscach. Ma bardzo bogaty świat wewnętrzny. Czasami bywa nieobecna myślami, nie przeszkadza jej chwilowa samotność. Dużą wagę przywiązuje do detali. Powinna przelać swe marzenia na papier - zająć się pisarstwem lub pisaniem scenariuszy filmowych.

Olga

Olga pragnie spokojnie przejść przez życie, nie angażując się zbytnio w cały ten zgiełk i chaos zjawiska nazywanego "wyścigiem szczurów". Radość sprawiają jej nawet małe rzeczy. Niezwykle radosna i pogodna osoba. Olga często daje się ponieść wichrom namiętności.

Oliwia

Oliwia zdecydowanie jest indywidualistką. Woli samodzielnie poświęcić sprawie nawet kilka razy więcej czasu anizeli z kimś współpracować. Na ogół niechętnie wychodzi z domu się "rozerwać", zdecydowanie woli w nim siedzieć z "nosem w książce". Nie można odmówić jej uroku.

Ozanna

Ozanna jest osobą, która łatwo zawiązuje przyjaźnie. Ma w sobie dużo serdeczności i uśmiechu na co dzień. Nigdy nikomu nie odmówi pomocy. Ozanna jest troche roztrzepana, ma problemy, by skończyć to, co zaczęła. Świetnie radzi sobie z komputerami i nowoczesną technologią.