Patrycja

Patrycja pozostaje pod dużym wpływem swoich przyjaciółek. Nawet podświadomie podejmuje takie wybory, jakie zaaprobowałyby jej koleżanki. Patrycja to delikatna i wrażliwa dziewczyna szukająca sposobu na swoje życie. Ma sporo obaw co do swojej przyszłości.

Paulina

Paulina dokonuje w życiu wyborów na przekór wszystkim i wszystkiemu. Uważa, że to ona i tylko ona powinna o sobie decydować. Wyrazem jej niepokornego ducha jest undergroundowy styl ubierania się. Paulina próbuje również swoich sił w kapelach garażowych.

Petronela

Petronela jest pewną siebie osobą. Już od młodzieńczych lat szuka sposobu, aby zaistnieć w świecie. Wykorzystuje ku temu wszelkie nadarzające się okazje - bierze udział w konkursach, warsztatach. Petronela cechuje ponadprzeciętna inteligencja i umiejętność kreatywnego myślenia.

Pryscylla

Pryscylla to osoba rodzinna. Całe jej życie toczy się wokół najbliższych. Są dla niej wszystkim - rozpoczynając od najlepszych przyjaciół i na partnerach do biznesu kończąc. Nieraz podporządkowuje własne ja dobru wspólnemu. Utrzymuje serdeczne kontakty także z dalszą rodziną, nawet z dziesiątą wodą po kisielu. Jest motorem napędowym, który sprawia, że w jej rodzinie zawsze się coś ciekawego dzieje, a także dzięki niej, najbliżsi trzymają się razem.