Rachela

Rachela nie boi powiedzieć na głos tego, co mysli, nawet, jeżeli jej zdanie miałoby być wysmiane. Wszelkie spory stara się rozwiazywać polubownie, na drodze wymiany rzeczowych argumentów. Rachela bardzo chętnie zawiera nowe przyjaźnie, już na starcie obdarzając swych towarzyszy ogromnym zaufaniem.

Ramona

Ramona to typ samotnej wilczycy. Wydaje się silną, pewną siębie kobietą, która dobrze wie, czego chce. Choć w towarzystwie budzi powszechny podziw i wiele osób próbuje się z nią zakolegować, Ramona nie dba o popularność, nie przyłącza się do grupy a raczej próbuje tworzyć własną. Swoich przyjaciół wybiera z rozwagą.

Rebeka

Rebeka ze wszystkich sił stara się zostać dostrzeżona. By osiagnąć swój cel, udziela się w przeróżnych organizacjach, wszędzie jest jej pełno. Jej wszechobecna działalność przynosi wiele korzyści społeczeństwu. W kontaktach z ludźmi Rebeka cechuje się duża otwartością.

Renata

Renata przeważnie jest nieufna wobec ludzi. Zwykle stara się trzymaż na uboczu i niechętnie wchodzi w interakcje z innymi. Renata posiada niezwykle szeroki wachlarz zainteresowań. Realizowanie swoich pasji jest dla niej głównym celem obranym na scieżce życia.

Roksana

Roksana ma w sobie wiele uroku osobistego. Miło przebywać w jej towarzystwie. Łatwo nawiazuje kontakty towarzyskie, nie stroni od niewinnego flirtowania z płcią przeciwną. Lubi być w centrum uwagi. Czasami bywa trochę dziecinna, ale to tylko dodaje jej uroku. Przyciąga mężczyzn mających silne instynkty opiekuńcze.

Rozalia

Rozalia to umysł ścisły. Doskonała do pracy analitycznej i wymagającej precyzji. Nie znaczy to jednak, że nie jest skłonna do romantycznych uniesień. Posiada tę zdolność, że zupełnie potrafi oddzielić życie osobiste, towarzyskie od zawodowego. Ma poczucie własnej wartości, a najważniejsze jest dla niej pozostać wierną swoim ideałom.