Salomea

Salomea jest niezwykle uczynna. Zawsze chętnie pomoże potrzebującemu. Jest z niej świetna pracownica - rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Bez wahania można powierzyć jej ważne i ambitne projekty. Niestety jej życie osobiste nie należy do zbytnio udanych.

Sandra

Sandra jest osobą ambitną. Nie da sobą pomiatać, nie będzie niczyim pionkiem. Z optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy, że jakoś to będzie. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale ma w sobie troskliwą, opiekuńczą duszę.

Sara

Sara jest urodzoną buntowniczką. jeżeli coś nie zgadza się z jej przekonaniami, to nawet największe autorytety nie skłonią jej do porzucenia raz obranej drogi. Jest otwarta i towarzyska, łatwo znajduje nowych przyjaciół i zwolenników dla sprawy, o którą aktualnie walczy.

Sonia

Sonia pragnie domowego ciepła, stabilności i oparcia. Nie znaczy to jednak, że sama jest słaba - wręcz przeciwnie, ma silny charakter i nie da sobie w kasze dmuchać. Jeśli na kimś jej zależy, potrafi dać mu drugą, trzecią, a nawet dziesiatą szansę.

Stella

Stella jest wojowniczką. Nie podskoczy jej żaden facet; poradzi sobie prawie z każdym - czy to rozbrajającym uśmiechem, urokiem osobistym czy dobrze wymierzonym kopniakiem w czułe miejsce. Jej odwaga sprawia, że ma wielu wielbicieli.

Sylwia

Sylwia to intelektualistka z krwi i kości. Potrafi zaszyć się w przytulnym kąciku z książką i kubkiem kakao na wiele godzin. Nie oznacza to jednak, że jest samotniczką. W przerwach między lekturą wiedzie zawzięte spory na tematy polityczne.