Tamara

Tamara jest znana z racjonalnego podejścia do życia. Wszelkie czynności wykonuje odpowiedzialnie i z pełną rozwagą. Nie w głowie jej figle ni żarty. Jej zachowanie można by nawet uznać za zbyt poważne. Tamara zwykła nie mówić na głos tego, co myśli. Ceni ciepło domu rodzinnego.

Tatiana

Tatiana przywiązuje dużą uwagę do szczegółów, co sprawia, że niektórzy nazywają ją perfekcjonistką do przesady. Ona twierdzi, że po prostu lubi, gdy wszystko zrobione jest porządnie. Ma ciepłe, dobre serce i lubi pomagać innym, ale przez wrodzoną nieśmiałość i niechęć do odkrywania swojego prawdziwego ja, może się wydawać nieco niedostępna i chłodna.

Teodozja

Teodozja bywa nieco apodyktyczna. Lubi mieć wpływy. Już wcześnie w dzieciństwie tworzy sobie plan na życie i go powoli realizuje. Cechuje ją z jednej strony wytrwałość, z drugiej zaś trudno jej się nieraz dopasować do zmieniających się okoliczności - szczególnie jeśli to pociągałoby konieczność reorientacji jej planu życiowego. Posiada charyzmatyczną osobowość. Najlepiej czuje się w grupie przyjaciół, którzy podzielają jej poglądy. Ceni sobie rodzinę, ale nie potrafiłaby dla niej zrezygnować z kariery. Na szczęście nie musi, bo świetnie łączy role zawodową i rodzinną.

Teresa

Teresa bardzo zależy na prezentowaniu własnej niezależności. Lubi podejmować nowe wyzwania celem sprawdzenia własnych umiejętności. Ceni sobie rodzinę, uważa, że tylko najbliższym można bezgranicznie ufać. W życiu towarzyskim woli zdobyć kilku prawdziwych przyjaciół zamiast "wianuszka" fałszywych znajomych.