Wanda

Wanda jest przekonana, że należy dbać zarówno o swój rozwój duchowy jak fizyczny, czego sama jest żywym przykładem. Jej nieprzeciętna aparycja i serdeczne usposobienie sprawiają, że bardzo łatwo jest jej zdobywać nowe znajomości, wchodzić w układy towarzysko-biznesowe. Marzy o podróżach do egzotycznych krajów.

Weronnika

Weronika jest typem "porządnej dziewczyny", takiej, którą każdy chciałby przedstawić swoim rodzicom. Uważa, że zasady są po to, by je przestrzegać, co nie znaczy, że od czasu do czasu nie pozwoli sobie na trochę szaleństwa. Ma talent organizatorski i szerokie ogólne zainteresowania. Bez problemu podtrzyma rozmowę na każdy temat.

Wiktoria

Wiktoria jest nieco tajemnicza. Nie lubi opowiadać o sobie. Od czczej gadaniny woli działanie. Trudno odgadnąć jej prawdziwe intencje, gdy Wiktoria nie podzieli się własnymi przemyśleniami, a robi to rzadko i tylko wobec najbardziej zaufanych. Jest wytrwała, zdolna do wyrzeczeń, nie porzuca marzeń mimo przeciwności losu. Wiktoria może być powodem rozpadu niejednej męskiej przyjaźni

Wioletta

Wioletta to dziewczyna z twardym kręgosłupem moralnym, której bezkompromisowe postępowanie jest inspiracją dla wielu jej znajomych. Nie lubi, gdy ktoś próbuje narzucić jej swoje zdanie. Wioletta cechuje powściągliwość w wyrażaniu uczuć. Nigdy nie zawodzi jej intuicja.