Zenobia

Zenobia nie ma do nikogo uprzedzeń. Chętnie rozpoczyna rozmowy z nieznajomymi, nikogo "z góry" nie osądza. Zenobia często się "wyłącza" i żyje w własnym świecie. Jej największym talentem jest umiejętność rysowania pięknych grafik, karykatur. Posiada poczucie humoru.

Zofia

Zofia to dusza towarzystwa, osoba, która samym pojawieniem się rozluźnia atmosferę i wprowadza dobry nastrój. Jeśli wymaga tego dobro grupy, nie obawia się wziąć na siebie zadania "bycia grupowym błaznem". Lubi spotykać nowych ludzi - zawsze podchodzi do nich bez rezerwy i z góry ma o nich dobrą opinię.

Zuzanna

Zuzanna to z pozoru nieco zagubiona, grzeczna dziewczyna, która budzi powszechną sympatię i zaufanie. Jednak ma też swoje "niegrzeczne" oblicze, które przejawia się w nonkonformizmie. Przede wszystkim będzie walczyć o własne ja, nie pozwoli stłamsić jej osobowości. Kiepsko sobie radzi z kontrolowaniem gniewu. W życiu kieruje się raczej emocjami i chwilowymi impulsami, lecz i tak dobrze na tym wychodzi. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.

Zyta

Zyta jest zagadką. Z pozoru pełna sarkazmu i wygadana, tak naprawdę jest bardzo miłą osobą, dbającą o swych najbliższych. Ma wiele różnorodnych zainteresowań, a każdemu z nich potrafi poświęcić się bez reszty. Jest domatorką - ceni sobie ciszę i spokój, a także wygodne dresy, kubek gorącej herbaty i Play Station.