Zenobia

Zenobia nie ma do nikogo uprzedzen. chętnie rozpoczyna rozmowy z nieznajomymi, nikogo "z góry" nie osadza. Zenobia czesto się "wylacza" i zyje w wlasnym swiecie. Jej najwiekszym talentem jest umiejetność rysowania pieknych grafik, karykatur. Posiada poczucie humoru.

Zofia

Zofia to dusza towarzystwa, osoba, która samym pojawieniem się rozluznia atmosfere i wprowadza dobry nastrój. Jesli wymaga tego dobro grupy, nie obawia się wziac na siębie zadania "byćia grupowym blaznem". Lubi spotykac nowych ludzi - zawsze podchodzi do nich bez rezerwy i z góry ma o nich dobra opinie.

Zuzanna

Zuzanna to z pozoru nieco zagubiona, grzeczna dziewczyna, która budzi powszechna sympatie i zaufanie. Jednak ma tez swoje "niegrzeczne" oblicze, które przejawia się w nonkonformizmie. Przede wszystkim bedzie walczyc o wlasne ja, nie pozwoli stlamsic jej osobowosci. Kiepsko sobie radzi z kontrolowaniem gniewu. W życiu kieruje się raczej emocjami i chwilowymi impulsami, lecz i tak dobrze na tym wychodzi. Wierzy w milosc od pierwszego wejrzenia.

Zyta

Zyta jest zagadka. Z pozoru pelna sarkazmu i wygadana, tak naprawde jest bardzo mila osoba, dbajaca o swych najblizszych. Ma wiele róznorodnych zainteresowan, a kazdemu z nich potrafi poswiecic się bez reszty. Jest domatorka - ceni sobie cisze i spokój, a takze wygodne dresy, kubek goracej herbaty i Play Station.